11 04 2019

Milanówek: Przejście podziemne dopiero w trzecim kwartale

11.04.2019, godz.: 14:32
Milanówek: Przejście podziemne dopiero w trzecim kwartale
fot. milanowek.pl

Milanowianie z niecierpliwością czekają końca remontu peronu i otwarcia przejścia podziemnego na stacji PKP. Wygląda na to jeszcze sporo poczekają, bowiem informacji przekazanych do Milanówka przez PKP Polskie Linie Kolejowe wynika, że tunel zostanie otwarty dopiero w trzecim kwartale.

– Podczas prac budowlanych okazało się, że wiata nad wejściem na peron jest w dużo gorszym stanie niż oceniał to wcześniej inwestor, czyli PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Zapadła decyzja o jej rozbiórce i odbudowie. Obecnie trwają prace projektowe oraz pozyskiwane są zgody administracyjne konieczne do wykonania robót. Nowa wiata będzie podobna do starej, ale dostosowana do obecnych wymogów budowlanych – czytamy w informacji opublikowanej przez milanowski magistrat.

– Niestety z informacji uzyskanych o PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wynika, że do czasu zakończenia prac nad wspomnianą wiatą, przejście podziemne nie będzie mogło być udostępnione pasażerom. Ma to nastąpić w III kwartale bieżącego roku – dodają urzędnicy

Okazuje się, że otwarcie przejścia zależy również od postępu trwających prac przy budowie kolektora odwadniającego.

💬︎ 1

Dodaj Komentarz

Jedna odpowiedź do “Milanówek: Przejście podziemne dopiero w trzecim kwartale”

  1. jscst pisze:

    Oczywiś to wina Benka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.