TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

09 2021

Od września nowe stawki za wodę i ścieki w Milanówku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayOd września nowe stawki za wodę i ścieki w Milanówku - Grodzisk News


Od 9 września wchodzą w życie nowe stawki opłat za dostawę wody i odprowadzanie ścieków dla mieszkańców Milanówka. Za rok i dwa lata nie obędzie się bez kolejnych podwyżek.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Zmiana stawek wynika wprost z corocznych korekt wprowadzany przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie. Ogłoszono tym samym taryfę dla Milanowskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., która będzie obowiązywać przez najbliższe 3 lata.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Łączna opłata za 1 metr sześcienny dostarczonej wody i odprowadzonych ścieków dla gospodarstw domowych w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych będzie wynosić 14,99 zł brutto w okresie roku – od 9 września 2021 do 8 września 2022 roku.

Następnie od 9 września 2022 do 8 września 2023 stawka wzrośnie do 15,34 zł brutto, zaś od 9 września 2023 do 8 września 2024 roku milanowianie będą płacić 15,76 zł brutto

Nowa taryfa zacznie obowiązywać od najbliższego czwartku.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.