24 07 2020

Milanówek i Brwinów z porozumieniem ws. przebudowy dróg

24.07.2020, godz.: 19:35
Milanówek i Brwinów z porozumieniem ws. przebudowy dróg
fot. Mat. prasowe/Urząd Miasta Milanówka

Milanówek ma ostatnio powody do satysfakcji. Najpierw miasto ogród dowiedziało się, iż sąsiednia Podkowa Leśna przekaże mu wóz strażacki, a wczoraj zawarto porozumienie w Brwinowem w sprawie przebudowy ul. Owczarskiej w Owczarni i Mieszka I w Milanówku.

Porozumienie podpisali burmistrz Milanówka Piotr Remiszewski (na zdjęciu po prawej) z włodarzem Brwinowa Arkadiuszem Kosińskim. – Kolejnym przejawem bardzo dobrej współpracy w PTO jest zawarte 23 lipca kolejne porozumienie między Milanówkiem a Brwinowem dotyczące współdziałania przy realizacji przebudowy, a następnie utrzymania i zarządzania ulic Mieszka I w Owczarni oraz Owczarską w Milanówku, na odcinku od torów WKD do skrzyżowania z ul. Marii Konopnickiej – poinformował Milanówek w komunikacie dla mediów. `

Muszą zostać jeszcze dopełnione formalności budowlane, a następnie urzędnicy ogłoszą przetarg na wykonawcę. Przebudowa ulic ma zostać zrealizowana jeszcze w tym roku. – Jak widać, współpraca naszych samorządów przełoży się wprost na jakość życia mieszkańców – skomentował Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

Na temat porozumienia wypowiedział się także burmistrz Brwinowa.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.