reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

11

05 2023

Milanówek gotowy na start skateparku. Szykuje imprezę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Wiadomo już kiedy zacznie działać budowany od stycznia skatepark w Milanówku. Otwarcie obiektu połączone ze sportowymi atrakcjami dla mieszkańców zaplanowano na 20 maja.


Tego dnia bowiem przypada Miejski Dzień Sportu. - Dzień Sportu rozpocznie o godz. 10.00 rajd rowerowy, który wystartuje z ul. Starodęby, a zakończy się na Stadionie Miejskim. Tam też na mieszkańców będzie czekało mnóstwo atrakcji sportowych, w tym: pokazy jazdy na deskorolce, szkółki szkoleniowe, pokazy samoobrony oraz konkurs, w którym do wygrania będą…deskorolki! - powiadają organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Poza tym straż miejska przeprowadzi znakowanie rowerów, nie zabraknie pokazów jazdy na rowerach BMX, a i fani foodtrucków znajdą coś dla siebie. Będą sportowe emocje w postaci meczów piłkarskich. A cała impreza zacznie się już o godz.10.00 – od rajdu rowerowego startującego z ul. Starodęby meta zaś usytuowana będzie przy ul. Turczynek.

Skatepark przejdzie zatem porządny chrzest bojowy. Inwestycja powoli dobiega końca, a trwa od stycznia. Obejmowała położenie nawierzchni z płyty żelbetowej, a także ustawienie nowych przeszkód ze sklejki podwójnie laminowanej wodoodpornej ze stalowymi elementami. Będzie chodnik z kostki brukowej, pojawią się ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, lampy oświetleniowe. Zagospodarowane zostaną tereny zielone przez nasadzenia krzewów i pielęgnację drzew.

Koszt inwestycji to blisko 1,8 mln zł.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.