reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

11

05 2023

Milanówek gotowy na start skateparku. Szykuje imprezę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Milanówek gotowy na start skateparku. Szykuje imprezę - Grodzisk News


Wiadomo już kiedy zacznie działać budowany od stycznia skatepark w Milanówku. Otwarcie obiektu połączone ze sportowymi atrakcjami dla mieszkańców zaplanowano na 20 maja.


Tego dnia bowiem przypada Miejski Dzień Sportu. - Dzień Sportu rozpocznie o godz. 10.00 rajd rowerowy, który wystartuje z ul. Starodęby, a zakończy się na Stadionie Miejskim. Tam też na mieszkańców będzie czekało mnóstwo atrakcji sportowych, w tym: pokazy jazdy na deskorolce, szkółki szkoleniowe, pokazy samoobrony oraz konkurs, w którym do wygrania będą…deskorolki! - powiadają organizatorzy wydarzenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Poza tym straż miejska przeprowadzi znakowanie rowerów, nie zabraknie pokazów jazdy na rowerach BMX, a i fani foodtrucków znajdą coś dla siebie. Będą sportowe emocje w postaci meczów piłkarskich. A cała impreza zacznie się już o godz.10.00 – od rajdu rowerowego startującego z ul. Starodęby meta zaś usytuowana będzie przy ul. Turczynek.

Skatepark przejdzie zatem porządny chrzest bojowy. Inwestycja powoli dobiega końca, a trwa od stycznia. Obejmowała położenie nawierzchni z płyty żelbetowej, a także ustawienie nowych przeszkód ze sklejki podwójnie laminowanej wodoodpornej ze stalowymi elementami. Będzie chodnik z kostki brukowej, pojawią się ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery, lampy oświetleniowe. Zagospodarowane zostaną tereny zielone przez nasadzenia krzewów i pielęgnację drzew.

Koszt inwestycji to blisko 1,8 mln zł.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.