reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

01 2022

Milanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP MilanówekMilanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO] - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Milanówku. Na jednej z posesji część bramy wjazdowej przewróciła się na kobietę wchodzącą do posiadłości. Poszkodowana trafiła do szpitala.


Pierwszej pomocy udzielali kobiecie strażacy, którzy następnie przekazali ją ratownikom medycznym. – W piątek o godz. 14.54 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że przy ul. Podleśnej w Milanówku brama wjazdowa przygniotła kobietę wchodzącą na posesję. Na miejscu zjawiły się dwa zastępy OSP z Milanówka oraz jeden zastęp PSP z Grodziska. Strażacy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej kobiecie – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po przyjeździe pogotowia przekazali kobietę na noszach ratownikom. Poszkodowana z urazem klatki piersiowej oraz krwawieniem z ust została zabrana do szpitala – dodaje Stefaniak.

Zdjęcia w tekście publikujemy dzięki uprzejmości OSP Milanówek.

Milanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO] - Grodzisk News
Milanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.