TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

01 2022

Milanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/OSP MilanówekMilanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO] - Grodzisk News


Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe popołudnie w Milanówku. Na jednej z posesji część bramy wjazdowej przewróciła się na kobietę wchodzącą do posiadłości. Poszkodowana trafiła do szpitala.


Pierwszej pomocy udzielali kobiecie strażacy, którzy następnie przekazali ją ratownikom medycznym. – W piątek o godz. 14.54 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie, z którego wynikało, że przy ul. Podleśnej w Milanówku brama wjazdowa przygniotła kobietę wchodzącą na posesję. Na miejscu zjawiły się dwa zastępy OSP z Milanówka oraz jeden zastęp PSP z Grodziska. Strażacy udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej poszkodowanej kobiecie – mówi nam asp. Krzysztof Stefaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po przyjeździe pogotowia przekazali kobietę na noszach ratownikom. Poszkodowana z urazem klatki piersiowej oraz krwawieniem z ust została zabrana do szpitala – dodaje Stefaniak.

Zdjęcia w tekście publikujemy dzięki uprzejmości OSP Milanówek.

Milanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO] - Grodzisk News
Milanówek. Brama runęła na kobietę [FOTO] - Grodzisk NewsByłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.