reklama Grodzisk Mazowiecki
REKLAMA

Milanówek aktualizuje plan rewitalizacji miasta, Mieszkańcu, wypowiedz się!

Grodzisk News

skomentuj podziel się na Facebooku podziel się na WhatsApp

foto: milanowek.plMilanówek aktualizuje plan rewitalizacji miasta, Mieszkańcu, wypowiedz się! - Grodzisk News


Samorząd przystępuje do aktualizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Milanówka. W tym procesie nieodzowne są jednak, opinie mieszkanek i mieszkańców miasta ogrodu. W internecie urzędnicy uruchomili już ankietę, w której milanowianie mogą wypowiedzieć w różnych kwestiach związanych różnym obszarami odnowy oblicza miasta.


Ankieta jest anonimowa, a zebrane informacje będą prezentowane w formie zbiorczego zestawienia. Dokument zawiera pięć pytań, a jego wypełnienie zajmie kilka. Zbieranie ankiet potrwa do 20 czerwca.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Ankieta porusza szeroki zakres tematów, aby dać urzędnikom pełny obraz funkcjonowania miasta z perspektywy jego użytkowników. Pytania dotyczą przede wszystkim sposobów, w jakie na co dzień korzystamy z przestrzeni publicznej – czy są to zakupy, spacery, uprawianie sportu czy spotkania towarzyskie. Uczestnicy mogą również wskazać, jakiego rodzaju inicjatyw społecznych najbardziej brakuje, począwszy od działań dla młodzieży i seniorów, przez poprawę bezpieczeństwa, aż po organizację wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Kluczowym elementem badania jest prośba o wskazanie konkretnych miejsc w Milanówku. Mieszkańcy mają okazję nazwać te ulice lub obszary, które uważają za najbardziej przyjazne i funkcjonalne, a także te, które w ich odczuciu stanowią "źródło problemów". Co istotne, ankieta daje możliwość otwartego zgłaszania własnych, konkretnych pomysłów na projekty i działania, które powinny zostać zrealizowane w ramach rewitalizacji, co czyni ją narzędziem realnego dialogu.

Na końcu formularza znajdują się również pytania dotyczące danych demograficznych, takich jak wiek czy płeć. Informacje te są w pełni anonimowe i posłużą wyłącznie do celów statystycznych, umożliwiając dokładniejszą analizę potrzeb różnych grup społecznych.

Ankietę można wypełnić tutaj.


Byłeś świadkiem wypadku lub nietypowego zdarzenia?

Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników?

ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz

Nie róbcie tego co w grodzisku nie zamieniajcie zadbych ulic w parki i deptaki. Glowna ulica handlowa w Grodzisku bez sensu jest deptakiem. Pełno pijaństwa na lawkach na klombie, dzien i noc, nie dają ludzią spać na deptaku, są tu mieszkania i dużo ludzi mieszka. Jakaś bez sensu narracja ze kawiarnie potrzebne w grodzisku przy deptaku. Zadnych kawiarni przy deptaku już n i e potrzeba i alkoholu takze wystarczy. Ludziom brakuje dobrych sklepów spożywczych a nie kawiarni. Nie idźcie tą drogą co grodzisk.

Z Grodziska sąsiad
06-06-2025 19:34



AKTUALNOŚCI

Sensacyjne zwycięstwo Sparty. Lider pokonany

Co to był za mecz! Siatkarze grodziskiej Sparty mimo przegranych dwóch pierwszych setów okazali się lepsi od lidera 1. ligi – GKS-u Katowice.

Wypadek na A2. Samochód dostawczy wbił się w naczepę

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło na autostradzie A2 na granicy powiatów grodziskiego i żyrardowskiego. Jezdnia w kierunku Warszawy była przez długi czas zablokowana.

Co grają w grodziskich kinach?

Najnowsza filmowa adaptacja powieści „Wichrowe wzgórza”, dwa filmy animowane, polska komedia - to tylko niektóre propozycje grodziskiego kina na nadchodzące dni. Poniżej pełen repertuar.

Wypadek w Szamotach. Kierowca nie żyje

W piątkowe popołudnie na ul. Nadarzyńskiej w Szamotach (gmina Nadarzyn) doszło do wypadku. Kierowca nie żyje, ale jak informuje policja, to nie obrażenia były prawdopodobną przyczyną śmierci.

Dziś koncert walentynkowy w Mediatece

Dziś Walentynki. Z tej okazji w grodziskiej Mediatece odbędzie się okolicznościowy koncert. Wystąpi Adam Michalczyk, wokalista zespołu Sound&Grace.

200 tys. zł dla OSP Jaktorów na projekt nowej strażnicy

Gmina Jaktorów przekazała 200 tys. zł dotacji celowej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaktorowie. Środki mają pokryć koszt zaprojektowania nowej remizy.

Znów może być bardzo ślisko. IMGW ostrzega

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie wydał ostrzeżenia pierwszego stopnia m.in. dla powiatu grodziskiego. Ostrzega przed gołoledzią.

Hit kolejki w Pruszkowie. Pogoń zagra z Wisłą Kraków

W niedzielę na stadionie Znicza w Pruszkowie odbędzie się hit 21. kolejki BetClick 1.Ligi. Pogoń podejmie lidera – Wisłę Kraków. Szykuje się znakomite widowisko.





NAJPOPULARNIEJSZE



NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB
REKLAMA

Copyright © 2026 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.