reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

12 2023

Mikołajki w Pawilonie Kultury


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Mikołajki w Pawilonie Kultury - Grodzisk News


W najbliższy czwartek w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala w Grodzisku odbędzie impreza mikołajkowa. W programie m.in. warsztaty, pokaz iluzji oraz oczywiście prezenty-niespodzianki dla dzieci.


Główna impreza mikołajkowa odbyła się 3 grudnia w hali widowiskowo-sportowej. Było to duże wydarzenie, na które przybyło wielu mieszkańców gminy więcej tutaj. Jednak to nie koniec atrakcji związanych z Mikołajkami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Już w najbliższy czwartek (7 grudnia) w Grodzisku kolejne Mikołajki – tym razem w Pawilonie Kultury przy ul. Westfala 3. Wszystko zacznie się o godz. 14.00 warsztatami (słoiki, lampiony, gwiazdy świąteczne i inne ozdoby choinkowe, wykonanie najdłuższego łańcucha choinkowego). Następnie o godz. 16.30 wystąpi Pan Buźka z pokazem iluzji. Na godzinę 17.00 zaplanowano rozpalenie choinki i spotkanie z Mikołajem, a wydarzenie zwieńczy spotkanie autorskie z Magdaleną Witkiewicz, autorką kilkunastu powieści dla dzieci oraz dorosłych. Witkiewicz była nominowana do bestsellerów Empiku 2021 w kategorii audiobook za powieść „Wizjer”. Utwór został uznany za najlepszy kryminał tegoż roku w plebiscycie Złotego Kościeja.

Impreza jest organizowana przez gminę Grodzisk Mazowiecki, Grodziską Spółdzielnię Mieszkaniową oraz Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.