TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

04 2022

Mieszkanki powiatu grodziskiego walczą o tytuł Miss Mazowsza [FOTO]


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Mat. prasoweMieszkanki powiatu grodziskiego walczą o tytuł Miss Mazowsza [FOTO] - Grodzisk News


W ten weekend odbędzie się półfinał konkursu o tytuł Miss Mazowsza 2022 roku. Piszemy o tym nie bez kozery, bowiem nasz powiat reprezentują trzy mieszkanki. A o tym które kandydatki awansują do finału zdecydują także internauci, którzy mogą głosować na swoje faworytki na kilka różnych sposobów!


Konkurs Miss Mazowsza jest wydarzeniem mającym na celu wniesienie świeżości i nowej jakości w wizerunek lokalnych konkursów piękności. Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękna Polska Miss.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W tegorocznym półfinale konkursu, mamy aż 243 półfinalistki: 188 kandydatek do tytułu Miss Woj. Mazowieckiego oraz Miss m. st. Warszawy oraz 55 pretendentek do tytułu Miss Nastolatek Woj. Mazowieckiego 2022 – podaje organizator konkursu.

W gronie konkursu dla dorosłych piękności znalazły się trzy mieszkanki naszego powiatu, a ich fotografie można oglądać w niniejszym artykule. Zuzanna Osiadacz ma 19 lat, 167 cm wzrostu i na co dzień mieszka w Grodzisku. Mieszkanką Grodziska jest także 19-letnia Wiktoria Figacz, mierząca 160 cm wzrostu. Trzecia z „naszych” półfinalistek to Alicja Maculewicz z Milanówka – 19-latka mierząca 164 centymetry.

O ich ewentualnym awansie do finału zdecyduje nie tylko konkursowe jury, lecz także internauci, którzy mogą głosować do 23 kwietnia do godz. 23.00 za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz SMS-ów. 6 kandydatek dorosłych i 3 kandydatki nastoletnie mogą uzyskać bezpośredni awans do finału. 

Szczegółowe informacje w jaki sposób można głosować TUTAJ.

Jak na razie w klasyfikacji głosowania internautów na trzecim miejscu znajduje się Zuzanna Osiadacz.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia wszystkich trzech półfinalistek z naszego powiatu, wystarczy kliknąć.

Mieszkanki powiatu grodziskiego walczą o tytuł Miss Mazowsza [FOTO] - Grodzisk News
Mieszkanki powiatu grodziskiego walczą o tytuł Miss Mazowsza [FOTO] - Grodzisk News
Mieszkanki powiatu grodziskiego walczą o tytuł Miss Mazowsza [FOTO] - Grodzisk NewsPółfinał. konkursu odbędzie się 24 kwietnia Mareckim Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym  (Wspólna 40-42, Marki)


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Żadna z Pań nie powala urodą, ale próbować warto. Powodzenia.
Mieszkaniec


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.