reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

09

09 2022

Mieszkanka naszego regionu skończyła 100 lat!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Urząd Gminy BrwinówMieszkanka naszego regionu skończyła 100 lat! - Grodzisk News


Jaki jest sekret długowieczności? Dla pani Marii, która właśnie skończyła 100 lat, to przede wszystkim życie w gronie kochającej rodziny. Mieszkanka Brwinowa dołączyła do nielicznego grona mieszkańców z naszego regionu w wieku trzycyfrowym.


Z tej okazji burmistrz Arkadiusz Kosiński i kierownik referatu spraw obywatelskich Agnieszka Dębowska złożyli jubilatce życzenia wszelkiej pomyślności oraz dalszych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym. Burmistrz Kosiński wręczył Pani Marii bukiet pięknych kwiatów oraz kosz z upominkami.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pani Maria Wacława Piskiewicz przeprowadziła się do Brwinowa wraz z najbliższą rodziną z Warszawy. Mieszka z córką i zięciem, ma dwie wnuczki i dwie prawnuczki. Jubilatka lubi oglądać telewizję, w szczególności programy przyrodnicze i seriale kryminalne.

I my życzymy pani Marii dużo zdrowia!


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.