TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

05 2022

Mieszkaniec Milanówka aresztowany za usiłowanie zabójstwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Mieszkaniec Milanówka aresztowany za usiłowanie zabójstwa - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa konkubiny. 55-latek w trakcie awantury zranił kobietę nożem. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie napastnika.


Policjanci grodziskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Milanówku, gdzie miało dojść do awantury między dwiema osobami. – Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę z ranami klatki piersiowej, której była już udzielana pomoc medyczna. Ranna w poważnym stanie trafiła do szpitala. Policjanci szybko zebrali  informacje o okolicznościach zdarzenia. Ustalili, że zranienia kobiety nożem dokonał jej konkubent, z którym razem spożywała alkohol. Mężczyzny nie było już na miejscu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po krótkich poszukiwaniach policjanci zatrzymali podejrzanego  w jego miejscu zamieszkania i osadzili w celi grodziskiej komendy. 55–latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Maz., gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa – dodaje.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za przestępstwo popełnione przez 55-latka grozi nawet dożywocie.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.