TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

05 2022

Mieszkaniec Milanówka aresztowany za usiłowanie zabójstwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: KPP Grodzisk Maz.Mieszkaniec Milanówka aresztowany za usiłowanie zabójstwa - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 55-letniego mężczyznę podejrzanego o usiłowanie zabójstwa konkubiny. 55-latek w trakcie awantury zranił kobietę nożem. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie napastnika.


Policjanci grodziskiej komendy zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w Milanówku, gdzie miało dojść do awantury między dwiema osobami. – Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę z ranami klatki piersiowej, której była już udzielana pomoc medyczna. Ranna w poważnym stanie trafiła do szpitala. Policjanci szybko zebrali  informacje o okolicznościach zdarzenia. Ustalili, że zranienia kobiety nożem dokonał jej konkubent, z którym razem spożywała alkohol. Mężczyzny nie było już na miejscu – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Po krótkich poszukiwaniach policjanci zatrzymali podejrzanego  w jego miejscu zamieszkania i osadzili w celi grodziskiej komendy. 55–latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Maz., gdzie usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa – dodaje.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i tymczasowo aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za przestępstwo popełnione przez 55-latka grozi nawet dożywocie.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.