TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

15

09 2021

Mieszkańcy: Sygnały alarmowe w grodziskim magistracie. Co się stało?


Grodzisk News


foto: GrodziskNewsMieszkańcy: Sygnały alarmowe w grodziskim magistracie. Co się stało? - Grodzisk News


Do naszej redakcji napływały dziś pytania o wycie sygnałów alarmowych oraz sygnały świetlne w Grodziskim magistracie. – Czy doszło do jakiejś ewakuacji? – dopytywali mieszkańcy. Okazuje się, że powód był znacznie bardziej prozaiczny.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Czy coś stało się w urzędzie miejskim? Był alarm, czy ewakuowano ludzi? – dopytywał w wiadomości do redakcji jeden z czytelników.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Sytuacje dość szybko wyjaśnili na urzędowym Facebooku pracownicy magistratu. – Informujemy, że sygnały akustyczno – optyczne które pojawiły się na terenie ratusza były użyte w związku z przeprowadzeniem szkolenia BHP pracowników Urzędu Miejskiego. Przepraszamy za utrudnienia – czytamy w komunikacie.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.