TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

10 2015

Mieszkańcy chcą inwestowania w drogi


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Mieszkańcy chcą inwestowania w drogi - Grodzisk News


30 września podkowiański magistrat zakończył nabór wniosków od mieszkańców, którzy mogli w ten sposób zaproponować inwestycje miejskie w 2016 roku. Część z tych propozycji zapewne znajdzie się w przyszłorocznym budżecie. Wniosków jest jednak bardzo wiele, a głownie dotyczą one poprawy stanu dróg.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na początku września wystartował w Podkowie nabór inwestycyjnych propozycji od mieszkańców, które mogą znaleźć się w planie finansowym na przyszły rok. Magistrat zaznaczył jednocześnie że złożenie wniosku nie gwarantuje automatycznego uwzględnienia zadania w projekcie. Nie zniechęciło to jednak mieszkańców do składania takich sugestii.

? Wniosków napłynęło do urzędu naprawdę dużo. Dość powiedzieć, że propozycje inwestycyjne trzykrotnie przewyższają kwotę budżetu planowanego na przyszły rok. Cieszy jednak duże zainteresowanie mieszkańców sprawami naszego miasta ? mówi Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej. ? Wśród tych sugestii zdecydowanie najliczniejsze są te związane z budową, remontami i modernizacją dróg oraz chodników. Najwyraźniej ten element w odczuciu lokalnej społeczności wymaga ciągłe poprawy i musimy brać to pod uwagę ? dodaje.

Wśród propozycji znalazła się między innymi ?budowa lub naprawa chodnika na ul. Słowiczej (na odcinku od Parowu Sójek do ul. Zachodniej? w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych. Już wkrótce magistrat opublikuje na swojej stronie internetowej pełną listę wniosków mieszkańców. A z nich w dalszej kolejności wybrane zostaną te, które znajdą się w projekcie budżetu. ? Myślę, że po niedzieli lista powinna być już dostępna w sieci. Na razie jeszcze porządkujemy nadesłane wnioski ? zaznacza Tusiński.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.