reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu

16

10 2024

Mieszkańcu, wypowiedz się ws. grodziskiego planu adaptacji do zmian klimatu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Marcin MasalskiMieszkańcu, wypowiedz się ws. grodziskiego planu adaptacji do zmian klimatu - Grodzisk News


Magistrat ruszył z konsultacjami w sprawie „Miejskiego planu „Miejski plan adaptacji do zmian klimatu dla Gminy Grodzisk Mazowiecki do 2030 roku z perspektywą do 2050”. Mogą wziąć w nich udział mieszkańcy Grodziska oraz instytucji i organizacji działających w gminie. Konsultacje potrwają do14 listopada włącznie.


reklama Grodzisk Mazowiecki

Grodziscy urzędnicy, że jest to „niepowtarzalna okazja, aby wziąć aktywny udział w kształtowaniu przyszłości miasta i przyczynić się do zwiększenia jego odporności na zmiany klimatyczne”. Mieszkańcy i ludzie działający w gminie są najwłaściwszymi adresatami konsultacji. Swoje uwagi mogą wnosić do 14 listopada zarówno elektronicznie, jak i na papierze.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W ramach konsultacji zapraszamy również do udziału w warsztatach poświęconych „Miejskiemu Planowi Adaptacji do zmian klimatu dla gminy Grodzisk Mazowiecki do 2030 roku z perspektywą do 2050”, które odbędą się 28 października w Centrum Kultury przy ul. Spółdzielczej 29 (II piętro sala konferencyjna) – przekazali urzędnicy na Facebooku grodziskiego magistratu.

Mieszkańcu, wypowiedz się ws. grodziskiego planu adaptacji do zmian klimatu - Grodzisk News








Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Szykują nowe podatki, opłaty, kary, zakazy, milicje? Co tam jeszcze dobrego mają dla nas?
dinozaur


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.



Treść komentarza
Podpis







📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE



💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE



odwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2025 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.