TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

07 2016

Miejski ?straszak? całkowicie zmienił oblicze


Grodzisk News


Miejski ?straszak? całkowicie zmienił oblicze - Grodzisk News


Budynek miejski znajdujący się przy ul. Kościelnej w Podkowie Leśnej po wielu latach straszenia wyglądem przeszedł gruntowny lifting, a co za tym idzie ? zupełną metamorfozę.


reklama Grodzisk Mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zaniedbany obiekt, z odrapanymi, pomazanymi ścianami i zakratowanymi oknami od dawna nie pasował do centrum miasta ogrodu, w którym wszakże się znajduje. Nieopodal mieszczą się się chociażby kościół, magistrat i szkoła. Dlatego też podkowiańscy włodarze uznali, iż budynek powinien zostać wyremontowany, aby licował z otoczeniem.

? Uznałem, że pomimo, iż w budżecie miasta nie zostały przewidziane pieniądze na jego remont, to trzeba dołożyć wszelkich starań, aby gdzie indziej zaoszczędzone środki przeznaczyć właśnie m.in. na ten cel ? poinformował na swoim blogu, Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

I udało się. ? Budynek został docieplony, zrobiono elewację, ujednolicono okna w kolorach, zdjęto kraty, wyremontowano schodki, balustrady, zamontowano daszki nad wejściem. Obecnie trwa porządkowanie wokół budynku i przygotowanie pod nasadzenia przed  budynkiem ? opisuje burmistrz dodaje.

Dla porównania zamieszczamy poniżej dwa zdjęcia zestawione ze sobą.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

budynek podkowa fot arturtusinski oba

 

 

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.