TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

06

07 2016

Miejski ?straszak? całkowicie zmienił oblicze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Budynek miejski znajdujący się przy ul. Kościelnej w Podkowie Leśnej po wielu latach straszenia wyglądem przeszedł gruntowny lifting, a co za tym idzie ? zupełną metamorfozę.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zaniedbany obiekt, z odrapanymi, pomazanymi ścianami i zakratowanymi oknami od dawna nie pasował do centrum miasta ogrodu, w którym wszakże się znajduje. Nieopodal mieszczą się się chociażby kościół, magistrat i szkoła. Dlatego też podkowiańscy włodarze uznali, iż budynek powinien zostać wyremontowany, aby licował z otoczeniem.

? Uznałem, że pomimo, iż w budżecie miasta nie zostały przewidziane pieniądze na jego remont, to trzeba dołożyć wszelkich starań, aby gdzie indziej zaoszczędzone środki przeznaczyć właśnie m.in. na ten cel ? poinformował na swoim blogu, Artur Tusiński, burmistrz Podkowy Leśnej.

I udało się. ? Budynek został docieplony, zrobiono elewację, ujednolicono okna w kolorach, zdjęto kraty, wyremontowano schodki, balustrady, zamontowano daszki nad wejściem. Obecnie trwa porządkowanie wokół budynku i przygotowanie pod nasadzenia przed  budynkiem ? opisuje burmistrz dodaje.

Dla porównania zamieszczamy poniżej dwa zdjęcia zestawione ze sobą.

fot. arturtusinski-podkowa.pl

budynek podkowa fot arturtusinski oba

 

 

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.