TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

28

11 2021

Miejska już niemal gotowa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Artur Tusiński, Burmistrz Miasta Ogrodu Podkowa LeśnaMiejska już niemal gotowa - Grodzisk News


Dobiegają końca prace na ul. Miejskiej w Podkowie Leśnej. To będzie nowa jakość dla kierowców mających w pamięci poprzednią nawierzchnię.


Najgorszy odcinek ul. Miejskiej to był właśnie ten remontowany – od ul. Myśliwskiej do Jeleniej. Gdy aura nie rozpieszczała, droga czasami bywała nieprzejezdna. Jednak w połowie listopada ruszyła przebudowa tego odcinka. Obecnie droga jest już niemal gotowa. – Przebudowa ulicy Miejskiej zmierza ku końcowi, pierwsza warstwa asfaltu już została położona – poinformował w swoich mediach społecznościowych burmistrz miasta-ogrodu Artur Tusiński. Trzeba przyznać, że dla mieszkańców mających w pamięci dawny stan tej drogi to będzie znaczne udogodnienie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Przypomnijmy. Wykonawca będzie miał za zadanie m.in. rozbiórkę istniejącej nawierzchni, wykonanie robót ziemnych oraz podbudowy z kruszywa. Nawierzchnia jezdni ma mieć nawierzchnię z betonu asfaltowego, a chodniki i zjazdy z kostki betonowej. Pobocza zostaną utwardzone podsypką piaskową.

Inwestycja będzie kosztowała 292 tys. zł. Termin realizacji zadania to 45 dni.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.