TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

03

06 2024

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na grodziskim deptaku. Znamy szczegóły


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Archiwum/grodzisk.plMiędzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na grodziskim deptaku. Znamy szczegóły - Grodzisk News


Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku. To od lat stały i popularny wśród mieszkańców punktów w imprezowym kalendarzu gminy. Nie inaczej ma być w tym roku. Znane są już szczegóły imprezy, która odbędzie się na grodziskim deptaku 16 czerwca.


Grodziskie jarmarki od lat przyciągają nie tylko mieszkańców odwiedzających stoiska, lecz także rozmaitych wystawców oferujących produkty, częstokroć z przydomowych manufaktur. To jednak nadaje im szczególnego charakteru, bądź wyjątkowego naturalnego smaku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dlatego też grodziszczanie na ogół licznie odwiedzają owe jarmarki i można przypuszczać, że w tym roku będzie podobnie. Niekoniecznie tylko za sprawą smakowitych wędlin serów czy miodów, lecz także ze względu na wydarzenia towarzyszące jarmarkowi. W programie organizatorzy przewidzieli występy sceniczne.

W samo południe nastąpi oficjalne otwarcie jarmarku i przywitanie gości, po którym na scenie plenerowej zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego pod batutą Tomasza Kirszlinga. Po orkiestrze wystąpi zespół The Sunset, a następnie Biały Chór. O godz. 16.15 zaplanowano koncert Żyrardowskiej Orkiestry Akordeonowej.

Półtorej godziny później zaś będzie okazja do wspólnej zabawy na potańcówce przy muzyce na żywo grać będzie zespół No i dobrze.

Podczas całego wydarzenia dostępne będą stoiska oferujące rękodzielnicze rozmaitości, wyroby domowej produkcji; różne precjoza i smakołyki.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na grodziskim deptaku. Znamy szczegóły - Grodzisk Newsfoto: Mat. organizatora


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Dajcie mieszkańcom troche spokoju. Przeniescie te hałasy na parking targu albo gdzieś indziej. Nie mozna wytrzymac od tego huku i smrodu grilow. Tu jest pelno mieszkań na p parterze na deptaku. W mieszkaniach przy pomniku Chełmońskiego jest nie do wytrzymania. Zamknijcie jak kiedyś ulicę 1 maja i ustawcie te namioty z handlarzami tak, zeby ludzie mogli w swoich mieszkaniach ba deptaku mieszkac. To jest coś okropnego, że ludzie przy deptaku w swoich mieszkaniach nie mogą wytrzymac.

Mama
04-06-2024 01:59

To jest deptak a nie działka pod lasem. Przeprowadź się jak chcesz mieć spokój a nie ciągle to samo.

Asik
04-06-2024 10:27

@Asik: komentarz żenujacy! Więcej empati dla mieszkających tam ludzi, zwłaszcza tych starszych i schorowanych!

Bezstronny
04-06-2024 15:31

pokaż wszystkie komentarze (9)📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.