reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

14

06 2024

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na grodziskim deptaku już w ten weekend


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych w Grodzisku. To od lat stały i popularny wśród mieszkańców punktów w imprezowym kalendarzu gminy. Nie inaczej ma być w tym roku. Znane są już szczegóły imprezy, która odbędzie się na grodziskim deptaku 16 czerwca.


Grodziskie jarmarki od lat przyciągają nie tylko mieszkańców odwiedzających stoiska, lecz także rozmaitych wystawców oferujących produkty, częstokroć z przydomowych manufaktur. To jednak nadaje im szczególnego charakteru, bądź wyjątkowego naturalnego smaku.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dlatego też grodziszczanie na ogół licznie odwiedzają owe jarmarki i można przypuszczać, że w tym roku będzie podobnie. Niekoniecznie tylko za sprawą smakowitych wędlin serów czy miodów, lecz także ze względu na wydarzenia towarzyszące jarmarkowi. W programie organizatorzy przewidzieli występy sceniczne.

W samo południe nastąpi oficjalne otwarcie jarmarku i przywitanie gości, po którym na scenie plenerowej zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta im. Feliksa Dzierżanowskiego pod batutą Tomasza Kirszlinga. Po orkiestrze wystąpi zespół The Sunset, a następnie Biały Chór. O godz. 16.15 zaplanowano koncert Żyrardowskiej Orkiestry Akordeonowej.

Półtorej godziny później zaś będzie okazja do wspólnej zabawy na potańcówce przy muzyce na żywo grać będzie zespół No i dobrze.

Podczas całego wydarzenia dostępne będą stoiska oferujące rękodzielnicze rozmaitości, wyroby domowej produkcji; różne precjoza i smakołyki.

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na grodziskim deptaku już w ten weekend - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.