09 06 2019

Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na deptaku

09.06.2019, godz.: 10:30
Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych na deptaku
Fot. Marcin Masalski

Dziś na grodziskim będzie można nabyć produkty z wielu regionów Polski i nie tylko. W samo południe wystartuje bowiem Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych.

Choć produkty od wystawców będzie można nabywać już od godz. 12.00, to oficjalne rozpoczęcie jarmarku zaplanowano na godz. 13.00 kiedy to ruszą również inne atrakcje. Właśnie o 13.00 odbędzie się też prezentacja multimediów w Galerii PKP, a od godz. 13.30 do godz. 15.00 występować będą zespoły z gmin partnerskich. Następnie na scenie pojawi się kapela folkowa Od Grodziska, a o godz. 16.00 koncert da kapela Polski Łan. Imprezę zwieńczy występ Iwony Niedzielskiej i Marka Mality.

Na stoiskach będą dostępne zarówno produkty spożywcze, jak i rękodzielnicze. Chętni będą mogli zwiedzić Grodzisk kolejką miejską.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata