TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

10 2021

Michałek walczy o życie. Koncert charytatywny w Grodzisku


Grodzisk News


foto: Siepomaga.plMichałek walczy o życie. Koncert charytatywny w Grodzisku - Grodzisk News


Mały Michałek ma niespełna półtora roku a już musi walczyć ze śmiertelną chorobą – rakiem nadnerczy z przerzutami. Choć diagnoza brzmiąca jak wyrok wstrząsnęła rodziną chłopca, on sam jest cierpliwy i silny. Walczy. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca, a już w najbliższy weekend odbędzie się koncert charytatywny w grodziskim CK. Nie ma czasu do stracenia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

–Choroba synka zaczęła się niewinnie. Najpierw gorączka – 38 stopni. Myśleliśmy, że to tylko ząbkowanie albo drobna infekcja. Po przepisaniu przez pediatrę antybiotyku udało się zbić temperaturę, ale Michałek nadal odczuwał ból i to do tego stopnia, że przestał raczkować i siadać… Nie umiem tego opisać, ale w jego oczach widziałam, że prosi nas o pomoc. W drodze do pediatry strasznie się bałam, że to coś poważnego, choć miałam nadzieję, że dostaniemy leki i wrócimy do domku. Był 8 lutego 2021, niecałe dwa tygodnie przed pierwszymi urodzinami synka. Nie wróciliśmy już do domu – pisze na stronie fundacji Siepomaga.pl mama Michasia, pochodząca z Milanówka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Diagnoza lekarska była porażająca: nowotwór złośliwy nadnerczy, postać rozsiana z przerzutami do węzłów chłonnych, do szpiku, do kości, naciek opony twardej okolic czołowych.

Upływający czas jest największym wrogiem chłopca, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce TUTAJ. Ponadto w Grodzisku już w sobotę odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód pójdzie na leczenie chłopca. Szczegóły na plakacie poniżej.

Michałek walczy o życie. Koncert charytatywny w Grodzisku - Grodzisk Newsfoto: Siepomaga.pl


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.