TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

10 2021

Michałek walczy o życie. Koncert charytatywny w Grodzisku


Grodzisk News


foto: Siepomaga.plMichałek walczy o życie. Koncert charytatywny w Grodzisku - Grodzisk News


Mały Michałek ma niespełna półtora roku a już musi walczyć ze śmiertelną chorobą – rakiem nadnerczy z przerzutami. Choć diagnoza brzmiąca jak wyrok wstrząsnęła rodziną chłopca, on sam jest cierpliwy i silny. Walczy. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca, a już w najbliższy weekend odbędzie się koncert charytatywny w grodziskim CK. Nie ma czasu do stracenia.


reklama Grodzisk Mazowiecki

–Choroba synka zaczęła się niewinnie. Najpierw gorączka – 38 stopni. Myśleliśmy, że to tylko ząbkowanie albo drobna infekcja. Po przepisaniu przez pediatrę antybiotyku udało się zbić temperaturę, ale Michałek nadal odczuwał ból i to do tego stopnia, że przestał raczkować i siadać… Nie umiem tego opisać, ale w jego oczach widziałam, że prosi nas o pomoc. W drodze do pediatry strasznie się bałam, że to coś poważnego, choć miałam nadzieję, że dostaniemy leki i wrócimy do domku. Był 8 lutego 2021, niecałe dwa tygodnie przed pierwszymi urodzinami synka. Nie wróciliśmy już do domu – pisze na stronie fundacji Siepomaga.pl mama Michasia, pochodząca z Milanówka.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Diagnoza lekarska była porażająca: nowotwór złośliwy nadnerczy, postać rozsiana z przerzutami do węzłów chłonnych, do szpiku, do kości, naciek opony twardej okolic czołowych.

Upływający czas jest największym wrogiem chłopca, dlatego gorąco zachęcamy do udziału w zbiórce TUTAJ. Ponadto w Grodzisku już w sobotę odbędzie się koncert charytatywny, z którego cały dochód pójdzie na leczenie chłopca. Szczegóły na plakacie poniżej.

Michałek walczy o życie. Koncert charytatywny w Grodzisku - Grodzisk Newsfoto: Siepomaga.pl


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz


reklama Grodzisk Mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.