reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

11 2022

Michał Bajor z koncertem w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Michał Bajor z koncertem w Grodzisku - Grodzisk News


Początek roku w Grodzisku upłynie pod znakiem koncertów znanych artystów. Wczoraj informowaliśmy o styczniowym występie Andrzeja Piasecznego, w lutym zaś z koncertem na scenie centrum kultury zagości Michał Bajor.


Artysta obdarzony niewątpliwą charyzmą estradową i niepodrabialnym wokalem zaśpiewa piosenki ze swojej nowej płyty „No, a ja?” – Pomysłem było nagranie jeszcze raz, w nowych aranżacjach, piosenek, które śpiewał dawno, a o których przypomnienie prosiła przez lata jego publiczność. Na krążku znaleźć się też miała jedna piosenka z muzyką Michała – mówią organizatorzy koncertu.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W rezultacie Michał Bajor skomponował aż pięć utworów! Pierwszy raz wystąpił też w roli autora tekstów – trzy piosenki wyszły spod jego pióra. Dodatkowo stworzył muzykę do tekstu Wojciecha Młynarskiego oraz kompozycję, do której z kolei słowa napisał dla niego Artur Andrus.

Dodajmy, że w utworach wybrzmiewają głosy innych artystów, których Michał Bajor zaprosił do współpracy. Są to m.in. Kayah i Irena Santor, Artyście towarzyszą również Grupa MoCarta i Chór Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie oraz znakomici muzycy, współpracujący z nim od lat.

Koncert odbędzie się 27 lutego w sali widowiskowej CK przy ul. Spółdzielczej 9. Początek o godz. 19.30.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.