TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

08 2015

Miasta ogrody spotkają się na kongresie w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Miasta ogrody spotkają się na kongresie w Podkowie - Grodzisk NewsREKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Pierwsza w historii odsłona Kongresu odbędzie się od 11 do 13 września. Wezmą w nim udział przedstawiciele samorządów i społecznicy z miast ogrodów oraz innych ?zielonych? polskich miejscowości. Cel? Przede wszystkim dyskusja i wymiana doświadczeń, co pozwoliłoby dobre praktyki polskich miast ogrodów przenieść do swoich miejscowości.

Samorządowcy dowiedzą się także jak można wykorzystać zieleń i przestrzeń w kreowaniu atrakcyjności gmin i regionów oraz przyjaznego środowiska dla mieszkańców. Organizatorzy inicjatywy wyszli bowiem z założenia, że przekazanie idei zrównoważonego rozwoju zmaterializowanej w miastach ogrodach będzie również inspirujące dla urbanistów, architektów, a nawet deweloperów, którzy swoje realizacje często reklamują jako miasta ogrody, a w istocie one nimi nie są.

Trzydniowy kongres podzielony będzie na panele tematyczne, na których dyskutanci podejmą interesujące ich kwestie. W programie znalazły się takie tematy, jak y kształtowania ładu polskiej przestrzeni, planowania terenów zielonych, rewitalizacji oraz ochrony walorów kulturowych i przyrodniczych miast ogrodów.

Szczegółowy program znajduje się tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.