reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

09 2020

Miał zakaz prowadzenia pojazdów, jechał pijany


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Miał zakaz prowadzenia pojazdów, jechał pijany - Grodzisk News


Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali w Nadarzynie 52-latka, który kierował autem po pijanemu. Jak się okazało, miał zakaz prowadzenia pojazdów.


Do zatrzymania doszło w Nadarzynie. Policjanci zauważyli volkswagena, którego kierowca nie potrafił utrzymać pojazdu w pasie ruchu. Podejrzewali, że kierujący może być pod wpływem alkoholu, zatrzymali więc go do kontroli. W trakcie czynności funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu. ? Badanie wykazało 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 52-letni kierujący posiada czynny zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie, obowiązujący do września 2022 roku ? poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie. Zatrzymany odpowie za złamanie zakazu sądowego oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości. Został umieszczony w areszcie.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.