TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

16

11 2021

Miał 300 gramów amfetaminy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Miał 300 gramów amfetaminy - Grodzisk News


30-latek został zatrzymany przez grodziską policję za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna na oczach funkcjonariuszy starał się pozbyć dużej porcji amfetaminy. Ponadto prowadził auto bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości.


Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczością narkotykową w ostatnim czasie ustalili, że w jednym z pojazdów mogą być przewożone nielegalne substancje. Na terenie gminy Jaktorów funkcjonariusze zlokalizowali wskazane auto marki Audi i poddali kierowcę kontroli. Zanim pojazd zatrzymał się na polecenie policji, z okna wypadło kilka błyszczących przedmiotów. Policjanci podnieśli je – okazało się, że były to aluminiowe opakowania, w których był biały proszek. W ubraniu kierowcy znaleziono kolejne dwie torebki z tą samą substancją.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Jednak to nie był koniec problemów 30-latka. – Mężczyzna został także zbadany pod kątem stanu trzeźwości. Urządzenie wykazało ponad pół promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo policjanci potwierdzili, że 30-latek ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Mężczyzna trafił do celi, a zabezpieczony biały proszek został poddany badaniu. Okazało się, że jest to amfetamina – łącznie ponad 305 gramów. Materiał dowodowy został przekazany do żyrardowskiej prokuratury. 30-latek usłyszał  zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości narkotyków, kierowania pojazdem  w stanie nietrzeźwości oraz mimo cofniętych uprawnień. Na wniosek prokuratora sąd zdecydował o aresztowaniu zatrzymanego na trzy miesiące.

Miał 300 gramów amfetaminy - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

z jakiego kraju pochodzi ten nachodźca?

zsl benka
16-11-2021 12:25

Nie poznajesz własnego dostawcy ?

amur
16-11-2021 13:32
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.