TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

05 2023

Mężczyzna z 26 zarzutami za kradzieże paliwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.plMężczyzna z 26 zarzutami za kradzieże paliwa - Grodzisk News


Policjanci z pruszkowskiej komendy powiatowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży paliwa na stacjach w Raszynie, Nadarzynie i Pruszkowie. Łącznie postawiono 23-letniemu mężczyźnie 26 takich zarzutów.


Kryminalni prowadzili sprawę od stycznia, kiedy to młody mężczyzna zatankował samochód na stacji paliw w raszyńskiej gminie, po czym odjechał bez płacenia. Swój czyn powtórzył także w styczniu, ale na stacji w Nadarzynie. – I tak kolejno „odwiedzał” różne stacje na terenie pozostałych gmin, a nawet był w Pruszkowie. Zmieniał samochody i rodzaj paliwa, które kradł, a kwoty, za jakie tankował wahały się od 50 do 200 zł – relacjonują swoje ustalenia pruszkowska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas rozpracowywania kradzieży ustalono rysopis podejrzanego mężczyzny i wkrótce go zatrzymano. –  Szybkie tankowanie, niskie kwoty, zmiany samochodów i rodzaju paliw nie uchroniły złodzieja od odpowiedzialności karnej. Ostatecznie usłyszał on 26 zarzutów kradzieży paliwa na naszym powiecie – poinformowała policja.

Postawione zarzuty mogą skutkować w w tym przypadku karą do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.