TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

05 2023

Mężczyzna z 26 zarzutami za kradzieże paliwa


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci z pruszkowskiej komendy powiatowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o szereg kradzieży paliwa na stacjach w Raszynie, Nadarzynie i Pruszkowie. Łącznie postawiono 23-letniemu mężczyźnie 26 takich zarzutów.


Kryminalni prowadzili sprawę od stycznia, kiedy to młody mężczyzna zatankował samochód na stacji paliw w raszyńskiej gminie, po czym odjechał bez płacenia. Swój czyn powtórzył także w styczniu, ale na stacji w Nadarzynie. – I tak kolejno „odwiedzał” różne stacje na terenie pozostałych gmin, a nawet był w Pruszkowie. Zmieniał samochody i rodzaj paliwa, które kradł, a kwoty, za jakie tankował wahały się od 50 do 200 zł – relacjonują swoje ustalenia pruszkowska policja.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas rozpracowywania kradzieży ustalono rysopis podejrzanego mężczyzny i wkrótce go zatrzymano. –  Szybkie tankowanie, niskie kwoty, zmiany samochodów i rodzaju paliw nie uchroniły złodzieja od odpowiedzialności karnej. Ostatecznie usłyszał on 26 zarzutów kradzieży paliwa na naszym powiecie – poinformowała policja.

Postawione zarzuty mogą skutkować w w tym przypadku karą do pięciu lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.