22 10 2019

Mężczyzna podejrzany o pedofilię zatrzymany w Brwinowie

22.10.2019, godz.: 14:41
Mężczyzna podejrzany o pedofilię zatrzymany w Brwinowie
fot. Policja

Autorzy programu „Łowca pedofilów” emitowanego w Polsacie Play poinformowali o ujęciu w Brwinowie mężczyzny podejrzanego o pedofilię. To efekt zaplanowanej akcji. Teraz o losie zatrzymanego zdecydują prokurator i sąd.

Jak dowiadujemy się z materiałów opublikowanych przez „Łowcę pedofilów” na jego Facebookowym profilu, „rozpracowywanie” mężczyzny trwało już kilka miesięcy temu. W podjętej z nim grze autorzy programu wcielili się w rolę 13-letniej dziewczynki. Mężczyzna miał z nią flirtować, kierować komentarze spod tekstem erotycznym. Nakłaniał też do spotkania w Brwinowie.

Zostało właśnie tam zaaranżowane przy współpracy z policją. Mężczyzna był zupełnie zaskoczony podczas zatrzymania.

Zobaczcie sami. Poniżej dwa filmiki z Facebooka.

Cały odcinek można obejrzeć tutaj.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.