15 10 2019

Mężczyzna na torach PKP w Grodzisku. Interweniowała policja

15.10.2019, godz.: 15:13
Mężczyzna na torach PKP w Grodzisku. Interweniowała policja
fot. Policja

W poniedziałkowy wieczór doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Oto na tory PKP w Grodzisku wszedł mężczyzna. Z relacji świadków wynika, iż nie zamierzał zejść. Pojawiły się podejrzenia, że chce popełnić samobójstwo.

Na miejsce wezwano policję i pogotowie. – Po godz. 21 pierwszej otrzymaliśmy zgłoszenie, że na torach w grodzisku przebywa mężczyzna. Zachodziło podejrzenie, że być może jest to próba samobójcza. Na miejsce wezwane zostało także pogotowie ratunkowe – wyjaśnia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku.

– Medycy stwierdzili, że mężczyzna nie chciał popełnić samobójstwa i potrzebuje obserwacji w szpitalu. Był natomiast pod wpływem alkoholu. Został więc zatrzymany do wytrzeźwienia – dodaje Katarzyna Zych.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.