TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

26

08 2023

Media: Wychowanek Pogoni przechodzi do Serie A!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Archiwum/Clermont Foot 631 - Grodzisk News


Mateusz Wieteska, wychowanek Pogoni Grodzisk, a dziś uznany już obrońca, a także reprezentant Polski ma przejść do włoskiej Serie A. Z doniesień mediów wynika, że zawodnik podpisze kontrakt z klubem Cagliari Calcio.


Polskie media powołują się między innymi na doniesienia dobrze poinformowanego włoskiego dziennikarza Gianluki DiMarzio Wieteska jest głównym kandydatem do wzmocnienia defensywy zespołu z Sardyni wraz z Pandelisem Chadzidiakosem z AZ Alkmaar.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kwot transferu Polka do Cagliari miałaby wynieść pięć milionów euro.

Wiadomość o transferze wydaje się dosyć zaskakująca, zwłaszcza, że przed rokiem Wieteska podpisał kontrakt do 2026 roku z Clermont Foot 63 – klubem francuskiej Ekstraklasy.

Poprzednie sezony były dla Wieteski udane, gdzie rozwijał się piłkarsko w Legii Warszawa, zaś w zeszłym pojechał z reprezentacją Polski na mundial w Katarze.
Dodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.