reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

17

11 2023

Mecz w Skierniewicach o wysoką stawkę. Pogoń zagra z Unią


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


W bardzo dobrych nastrojach i pełni wiary w swoje możliwości przystąpią piłkarze Pogoni Grodzisk do sobotniego meczu w Skierniewicach z miejscową Unią. Seria meczów bez porażki i korzystny układ wyników innych drużyn sprawiają, że czerwono-biali są wiceliderami tabeli z tylko punktem straty do szczytu klasyfikacji. Czy wespną się na niego po sobotnim meczu?


Szanse na to z pewnością są i to niemałe. Pogoń gra bowiem w ostatnich tygodniach bardzo dobrze, a co ważniejsze – bardzo skutecznie. W pięciu ostatnich spotkaniach ligowych wygrała czterokrotnie i raz zremisowała, a ostatnia porażka przydarzyła się jej w kolejce jedenastej w pojedynku z Pelikanem Łowicz (1:2).

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Po łowickiej wpadce piłkarze Marcina Sasala zmobilizowali się jednak do walki. W kolejnych starciach ogrywali Broń Radom, Concordię Elbląg i Mławiankę Mława. Dwa tygodnie temu w ligowym meczu na szczycie zremisowali w Nowym Dworze ze Świtem 1:1, ale już w poprzedniej kolejce zaaplikowali rywalom z Pilicy Białobrzegi aż sześć bramek, bez straty choćby jednej. Ogólny bilans Pogoni w owych pięciu meczach to 13 zdobytych punktów, 15 goli strzelonych i tylko trzy stracone.

Takie liczby mogą przed meczem z Unią Skierniewice napawać optymizmem grodziskich kibiców, tym bardziej że pięć poprzednich meczów tych drużyn wygrała właśnie Pogoń. Z drugiej jednak strony Unia potrafi grać w piłkę i może rozkręcić swój atak, jeśli jej się na to pozwoli. Pokazał to choćby zeszłotygodniowy pojedynek, w którym skierniewiczanie aż 4:0 pokonali Lechię Tomaszów Mazowiecki – dotychczasowego lidera rozgrywek!

Unia, mimo siódmego miejsca w tabeli wciąż także może walczyć o awans, ponieważ na półmetku sezonu traci do lidera pięć a do Pogoni cztery punkty. Obu ekipom będzie więc bardzo zależało na wygranej i zgarnięciu niezwykle cennych trzech punktów.

Początek meczu 18 listopada i godz. 13.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.