02 02 2020

Mecz na szczycie w Grodzisku. Wygraj bilety

02.02.2020, godz.: 09:12
Mecz na szczycie w Grodzisku. Wygraj bilety
Fot. bogoriagrodzisk.pl

Już jutro wielki mecz w Grodzisku. Prowadząca w tabeli Superligi tenisa stołowego Bogoria o godz. 18.00 podejmie wicelidera – Kolping FRAC Jarosław. Dla naszych czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na to spotkanie.

Mecz ten niewątpliwie będzie meczem na szczycie ligowej tabeli. Po 13 rundach spotkań podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przewodzą ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. Goście z Jarosławia maja tylko jeden punkt mniej i w tabeli LOTTO Superligi plasują się na drugiej pozycji.

Stawka spotkania będzie zatem bardzo wysoka. Obie drużyny w swoich szeregach posiadają zawodników znajdujących się w światowej czołówce. W składzie Dartom Bogorii należy spodziewać się tych samych zawodników, którzy odnieśli spektakularne zwycięstwo nad UMMC Jekaterynburg w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Zatem po raz kolejny grodziscy kibice będą mogli oklaskiwać piękne wymiany Panagiotisa Gionisa, Marka Badowskiego czy też Pavla Sirucka.

U gości z kolei wystąpi prawdopodobnie lider rankingu indywidualnego LOTTO Superligi Kou Lei, Qiyao Han oraz broniący przez wiele lat barw Bogorii Daniel Górak. Szczególnie dla Daniela będzie to wyjątkowe spotkanie, gdyż to właśnie broniąc barw Bogorii osiągał największe sukcesy w swojej karierze. Przez blisko osiem lat był on również kapitanem naszej drużyny, zdobywając dla Bogorii wiele ważnych punktów.

Pierwszy mecz tych drużyn w Jarosławiu Bogoria zwyciężyła 3:1, po dwóch zwycięskich singlach Panosa. Na podobny wynik przy waszym dopingu zawodnicy Dartom Bogorii liczą również w poniedziałek. Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami.

KONKURS
Konkurs przygotowaliśmy także i my. Do wygrania trzy podwójne wejściówki na to hitowe spotkanie. Jak je zdobyć? Podwójne bilety na poniedziałek zdobędą trzy osoby, które dziś 2 lutego, punktualnie o godz. 13.00 jako pierwsze przyślą maila pod adresem: info@grodzisknews.pl w treści wpisując: „Bogoria Grodzisk”. W mailu należy podać również imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego*. Wyniki ogłosimy jeszcze dziś!

*Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody przez jego uczestników na przekazanie powyższych danych wyłącznie do wiadomości redakcji. W przypadku zaś zwycięskich osób oznaczać będzie również zgodę na publikację imienia i nazwiska w informacji o wynikach konkursu.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata