TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

31

10 2023

„Mazobilet” na dłużej z pasażerami


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Koleje Mazowieckie/Mat. prasowe „Mazobilet” na dłużej z pasażerami - Grodzisk News


Przewoźnicy kolejowi w naszym regionie a także stołeczny zarząd transportu miejskiego przedłużyli funkcjonowanie oferty „Mazobilet”, dzięki której pasażerowie mogą odbywać weekendowe podróże na jednym bilecie. Opcję te przedłużono do końca stycznia 2024 r.


Od sierpnia w każdy weekend, osoby podróżujące pociągami KM, WKD albo środkami Warszawskiego Transportu Publicznego (metro, tramwaje, autobusy, pociągi SKM) mogą jeździć na jednym bilecie. To wszystko za sprawą Mazobiletu – oferty promującej środki transportu zbiorowego.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dobra wiadomość dla zwolenników tego rozwiązania jest taka, że ofertę przedłużono do końca stycznia nadchodzącego roku. I niewykluczone, że będą kolejne przedłużenia.

Przypomnijmy, że Mazobilet jest biletem imiennym. Oferta obowiązuje w weekendy, od piątku od godz. 19 00 do poniedziałku do godz. 8 00. Dzięki niej możliwe jest korzystanie bez ograniczeń z siatki połączeń wspomnianych przewoźników kolejowych, a także Warszawskiego Transportu
Publicznego w pierwszej i drugiej strefie biletowej. To doskonała okazja do podróży po Mazowszu jak również do zwiedzania stolicy.

Mazobilet można kupić w kasach biletowych KM, biletomatach, a także w internecie. Cena? Dla jednej osoby to koszt 49 zł, dla grupy od 2 do 5 podróżnych – 99 zł.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.