reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

26

01 2021

Masz pomysły na rewitalizację gminy? Zgłoś je


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: brwinow.plMasz pomysły na rewitalizację gminy? Zgłoś je - Grodzisk News


Ruszył kolejny etap prac nad gminnym programem rewitalizacji Brwinowa. Mieszkańcy, przedsiębiorcy, organizacje pozarządowe i inne podmioty mogą zgłaszać do 5 lutego propozycje projektów dotyczących rewitalizacji.


To wynik uchwały przyjętej przez radnych pod koniec listopada a dotyczącej wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji gminy Brwinów. Teraz wszyscy zainteresowani mogą składać swoje propozycje projektów, które należy uwzględnić w programie rewitalizacji. Będzie to dokument strategiczny, pozwalający na planowanie dalszych działań oraz pozyskiwanie na ich realizację środków zewnętrznych.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Przedsięwzięcia mogą być zgłaszane przez samorząd, przedsiębiorców, mieszkańców, organizacje pozarządowe i inne podmioty, np. instytucje publiczne, jak również przez grupy nieformalne mieszkańców. Każdy z projektów powinien służyć rozwiązaniu konkretnych problemów, przede wszystkim społecznych - na wyznaczonym przez uchwałę obszarze rewitalizowanym – podaje brwinowski magistrat.

Wypełnione komputerowo lub odręcznie czytelnie drukowanymi literami karty zgłoszeniowe (wzór do pobrania pod artykułem) można składać od 22 stycznia do 5 lutego 2021 r.  w następującej formie: papierowej przesłanej pod adresem Urzędu Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12, 05-840 Brwinów lub złożonej osobiście w Urzędzie Gminy Brwinów, elektronicznej pod adresem: brwinow@brwinow.pl.

– Każda składana karta projektu powinna zostać podpisana czytelnie przez mieszkańca lub reprezentanta podmiotu, który takiego zgłoszenia dokonuje (np. przedsiębiorstwo, organizacja pozarządowa itp.) wraz z podaniem danych kontaktowych – przypominają urzędnicy.

Dodatkowe informacje: tel. 33 300 30 78 lub e-mail: rewitalizacja@kreatus.eu.

– Karty projektów stanowią propozycje działań, które będą jeszcze weryfikowane przez zespół opracowujący program rewitalizacji, przede wszystkim pod kątem potrzeby realizacji danego projektu w odpowiedzi na problemy występujące na danym obszarze, zgodności z ideą rewitalizacji oraz możliwości finansowania. W związku z tym zespół może kontaktować się z wnioskodawcą w celu ustalenia dodatkowych elementów w opisie lub ewentualnych zmian. Po weryfikacji propozycje działań rewitalizacyjnych zostaną wpisane do programu rewitalizacji w postaci projektów podstawowych oraz uzupełniających. Wpisanie projektu do programu nie oznacza, że dany projekt ma zapewnione źródło finansowania – podkreślają.

Masz pomysły na rewitalizację gminy? Zgłoś je - Grodzisk News
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.