11 07 2018

Marek Piekarczyk akustycznie dla grodziskich bezdomniaków

11.07.2018, godz.: 11:20
Marek Piekarczyk akustycznie dla grodziskich bezdomniaków
fot. Wikipedia/Krzysztof Zatycki-rockmetal.pl

Koncertowa machina charytatywna na rzecz bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt nie zwalnia tempa. Po zeszłotygodniowym mocnym uderzeniu w wykonaniu grupy AlcoholicA, w tę sobotę wystąpi legenda polskiej sceny rockowo-metalowej Marek Piekarczyk.

I będzie to koncert wyjątkowy, bowiem utrzymany w klimacie akustycznym. Kim jest Marek Piekarczyk. Fanom muzyki nie trzeba go przedstawiać, ale przytoczmy kilka faktów z jego bogatego artystycznego życiorysu. Ot, tak na zachętę do przyjścia na sobotni koncert.

Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu przeszło 25 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset audio – video w Polsce, i w innych krajach świata. Wraz z zespołem TSA i solowo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech.

– Na koncertach „Marek Piekarczyk – Akustycznie” razem z Markiem występują muzycy: Tadeusz Apryjas – gitara i wokal oraz Jacek Borowiecki – instrumenty perkusyjne, a także zaproszeni zaprzyjaźnieni artyści. Muzycy pracują nad nowym materiałem studyjnym, który zostanie wkrótce wydany – mówią organizatorzy koncertu.

Ten odbędzie się tradycyjnie w Grillu pod Dębem (ul. Żytnia 37) 14 lipca o godz. 20.00. Wejście na występ od 19.00. Bilety do kupienia na miejscu w cenie 30 zł. Cały dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc bezdomnym czworonogom, którymi opiekuje się Grodziska Straż Zwierząt.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.