TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

16

03 2023

Mammobusy w trzech miejscowościach naszego regionu jednego dnia


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsMammobusy w trzech miejscowościach naszego regionu jednego dnia - Grodzisk News


Na koniec miesiąca mieszkanki Jaktorowa, Milanówka i Żabiej Woli będą miały okazję wykonać bezpłatne badania Mammograficzne. Oto bowiem 31 marca mamobusy przyjadą do tych właśnie miejscowości.


W Milanówku mobilne centrum badań zatrzyma się przy ul. Warszawskiej 18, w godzinach 9:00-17:00. W Jaktorowie w tych samych godzinach mammobus będzie czekał na mieszkanki przy ul. Warszawskiej 3. Natomiast w Żabiej Woli mammobus stanie przy ul. Głównej 5, także od 9.00 do 17.00.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bezpłatną mammografię mogą wykonać kobiety pomiędzy 50. a 69. rokiem życia raz na 2 lata. Skierowanie nie jest potrzebne. Mammografia trwa zaledwie kilka minut. Niektóre kobiety odczuwają krótko trwające uczucie dyskomfortu związane z koniecznością ucisku piersi podczas badania. Ucisk jest konieczny, żeby uzyskać odpowiednią wiarygodność badania.

Jak wykazały badania kliniczne, w grupie kobiet w wieku 50–69 lat, które wykonywały badania mammograficzne co rok lub co 2 lata, umieralność zmniejszyła się o 25–30 proc!

Zapisy na badania we wszystkich lokalizacjach prowadzi przychodnia Geneva Trust (58) 767 34 44 lub 77)
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.