TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

03 2016

Malwersacje w podkowiańskiej kasie? Sprawa w prokuraturze


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Malwersacje w podkowiańskiej kasie? Sprawa w prokuraturze - Grodzisk News


Jak dowiedział się Grodzisk News, włodarze Podkowy Leśnej złożyli w prokuraturze zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez dwie pracownice magistratu. Chodzi o przywłaszczenie około 100 tys. zł należących do budżetu miasta.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Na tę dość sensacyjną informację natrafiliśmy w trakcie poszukiwania przyczyny przedłużającego się zamknięcia dla interesantów kasy miasta ogrodu. Włodarze Podkowy potwierdzili fakt zawiadomienia grodziskiej prokuratury rejonowej o możliwości popełnienia przestępstwa polegającego na przywłaszczeniu ponad 100 tys. zł z kasy miasta przez dwie pracownice urzędu, ?w tym byłą skarbnik Podkowy?. Doniesienie dotyczy okresu od 2013 roku, a nieprawidłowości miał wykazać audyt wewnętrzny zarządzony przez burmistrza Artura Tusińskiego.

Wiadomo również, że obie podejrzewane pracownice już w urzędzie nie pracują. Skarbnik została odwołana przez radę miasta, druga osoba zwolniona dyscyplinarnie. Więcej o sprawie włodarze mówić nie chcą. Podkreślają, iż jest ona delikatna i wstydliwa?

My będziemy się jej przyglądać i wrócimy do niej, gdy grodziska prokuratura ujawni fakty ustalone w śledztwie.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.