13 08 2020

Magistrat wznowił bezpośrednią obsługę interesantów

13.08.2020, godz.: 09:17
Magistrat wznowił bezpośrednią obsługę interesantów
Fot. zabiawola.pl

Od dziś Urząd Gminy Żabia Wola znów przyjmuje interesantów. Poza jednym przypadkiem zakażenia koronawirusem u nikogo więcej nie wykryto COVID-19.

COVID-19 u pracownika Urzędu Gminy Żabia Wola wykryto tydzień temu. W związku z tym od 6 sierpnia wprowadzono zdalną obsługę interesantów. Pierwotnie zakładano, że zamknięcie na osobiste wizyty w urzędzie potrwa do 10 sierpnia. Zostało ono jednak przedłużone do 13 sierpnia włącznie.

Okazuje się, że dziś już można było urząd otworzyć dla interesantów. – Informujemy, że od czwartku 13 sierpnia 2020 r. Urząd Gminy Żabia Wola wznawia bezpośrednią obsługę interesantów. Jesteśmy gotowi do wcześniejszego otwarcia Urzędu, gdyż – poza jedynym już zdiagnozowanym przypadkiem – nikt z naszych pracowników nie uzyskał pozytywnego wyniku badania na COVID-19 – poinformowali urzędnicy. – Zapraszamy Państwa do Sali Obsługi Mieszkańca, jednak w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo nadal zalecamy  ograniczenie wizyt w Urzędzie. Przypominamy, że wszystkie sprawy urzędowe mogą być załatwiane za pośrednictwem Internetu, telefonów i platformy ePUAP – dodają.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.