reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

29

04 2022

Łoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plŁoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol” - Grodzisk News


Strażnicy miejscy z grodziskiego „Ekopatrolu” uwolnili łosia, który nie mógł się wydostać z jednej z posesji w Janinowie. W ostatnim czasie takich zdarzeń jest coraz więcej.


Grodziski „Ekopatrol” coraz częściej otrzymuje zgłoszenia dotyczące dzikich zwierząt przebywających na terenach zurbanizowanych. W minioną środę zostali poproszeni o interwencję na ul. Hiszpańskiej w Janinowie. – Funkcjonariusze z „Ekopatrolu” straży miejskiej udali się niezwłocznie na miejsce, gdzie okazało się, że mały łoś wszedł na posesje, z której nie mógł się wydostać – poinformowali strażnicy i dodali, że wokół posesji nerwowo biegała klempa. – Okazała się być jego matką i biegając po ulicy, chciała go w jakiś sposób ,,uwolnić’’ by cielę było razem z nią. Strażnicy pomogli zwierzęciu wydostać się z posesji, a następnie sprawili, aby zwierzęta przemieściły się w bezpieczne dla nich miejsce – dodają strażnicy.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Tym razem groźnie i niebezpiecznie wyglądająca sytuacja została szybko rozwiązana z pozytywnym zakończeniem dla coraz bardziej zagubionych w świecie ludzkich zabudowań zwierząt.

Strażnicy apelują również o zgłaszanie wszelkich podobnych zdarzeń, ponieważ samodzielne próby pomocy dzikim zwierzętom mogą być niebezpieczne. Natomiast strażnicy z „Ekopatrolu” są przeszkoleni w udzielaniu pomocy zwierzakom, również tym dzikim.

Łoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol” - Grodzisk News
Łoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol” - Grodzisk News
Łoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol” - Grodzisk News
Łoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol” - Grodzisk News
Łoś uwięziony na posesji. Pomógł „Ekopatrol” - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

zdarzeń coraz więcej bo budują coraz wiecej, łąk już chyba nie pod grodziskiem
Michał


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.