TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

01 2015

Lodowisko zdaje egzamin


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Lodowisko zdaje egzamin - Grodzisk News


Sztuczne lodowisko w Podkowie Leśnej cieszy się wśród mieszkańców bardzo dużą popularnością. Tafla rozstawiona przy Zespole Szkół na ul. Jana Pawła II przyciąga całe rodziny.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W pierwszych dniach funkcjonowania lodowisko otwarte w Podkowie 11 stycznia przyjęło bardzo wielu mieszkańców chętnych, aby się poślizgać. Część z nich otwarcie przyznała, iż chcieli po prostu zobaczyć z jakim odbiorem wśród innych podkowian spotkał się pomysł zorganizowania sztucznego lodowiska.

Ciekawi tego byli zapewne także sami urzędnicy, gdyż jeszcze przed startem lodowiska burmistrz Artur Tusiński mówił, że tę propozycję dla mieszkańców traktuje w kategoriach testu. Jeśli wypadnie pomyślnie miasto będzie mogło w przyszłości zadbać o regularne rozstawianie tafli zimą i być może zorganizować dodatkowe udogodnienia dla łyżwiarzy.

Wydaje się, że lodowisko test zaliczyło, bowiem cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców w różnym wieku. ? Od początku, mamy mnóstwo chętnych do korzystania z obiektu. Wprowadziliśmy nawet zapisy, aby na lodowisku nie powstawał tłok. Dotyczą one dzieci i młodzieży szkolnej. Z lodowiska każdy może jednak skorzystać bezpłatnie ? słyszymy w podkowiańskim magistracie. ? Spodziewamy się, że w kolejnych tygodniach zainteresowanie będzie równie wysokie ? zaznaczają urzędnicy.

W czasie ferii ? od 17 do 31 stycznia ? tafla jest czynna w godz. 11.00?20.00. W tych samych godzinach ma być czynna także w dni powszednie przez cały luty, zaś w weekendy od 15.00 do 20.00.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.