TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

04

12 2018

Lodowisko za ponad 200 tysięcy złotych


Grodzisk News


Lodowisko za ponad 200 tysięcy złotych - Grodzisk News


Wielkimi krokami zbliża się połowa grudnia, na kiedy to grodziski magistrat zapowiadał uruchomienie lodowiska. Wiele wskazuje na to, iż ? jeśli pogoda pozwoli ? uda się dotrzymać terminu, bowiem jedyna złożona oferta przetargować mieści się w załozeniach budżetowtych gminy.


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Lodowisko w tym sezonie po raz pierwszy zostanie rozstawione przy ul. Sportowej na terenie planowanej budowy centrum aktywizacji. Za jego dostarczenie i obsługę odpowiadać będzie najprawdopodobniej firma Piruet, która zażyczyła sobie za to nieco ponad 224 tys. zł, czyli ledwie o niecały tysiąc więcej, aniżeli budżet zakładany przez magistrat.

Tafla ma mieć 20 metrów szerokości i 40 metrów długości. Podobnie jak w latach ubiegłych godziny od 8.00 do 15.00 zostaną zarezerwowane dla uczniów grodziskich szkół, którzy bezpłatnie skorzystają z lodowiska. Za darmo pojeżdżą również dzieci uczęszczające na półkolonie, które zostaną zorganizowane w czasie ferii. Biletowane wejście zaplanowano na godz. 16.00?22.00.

Na lodowisku przy ul. Sportowej będzie można skorzystać z pomocy instruktora, a także wypożyczyć łyżwy. Lodowisko będzie oczywiście oświetlone. Łyżwiarzom podczas jazdy będzie przygrywać muzyka. Dodatkowo operator obiektu zorganizuje w czasie jego działania sześć imprez o charakterze kulturalno-rozrywkowym z udziałem animatora.

Lodowisko zgodnie z założeniami przetargu powinno wystartować 15 grudnia i ma działać przez trzy miesiące ? do 17 marca.

💬︎   dodaj komentarz

Bedzie wylewana tafla co 2h czy jazda po zrytym lodzie ze sciaganym.szronem przez dzieci za zadarmkwa jazde ???

Kierowca autokaru
04-12-2018 22:13
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.