06 12 2019

Lodowisko okiem drona

06.12.2019, godz.: 11:20
Lodowisko okiem drona
Fot. MasalskiDron

Publikujemy kolejną porcję efektownych ujęć autorstwa Marcina Masalskiego. Tym razem fotograf z dużej wysokości uchwycił nowo otwarte lodowisko w Grodzisku wieczorową porą.

Kilka dni temu publikowaliśmy zdjęcia Marcin Masalskiego, na których można było z nieco innej perspektywy spojrzeć na obiekty Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Z dużej wysokości w pełni oświetlone boisko na tle miejskich świateł prezentowało się wyjątkowo efektownie. Zdjęcia te można zobaczyć tutaj.

Wczoraj zostało otwarte lodowisko między ulicami Sportową i Daleką w Grodzisku. Nie umknęło to obiektywowi Marcina Masalskiego, który z powietrza sfotografował działający już obiekt. Ujęcia z dużej wysokości, przy anturażu oświetlenia wyglądają naprawdę ciekawie. Zresztą zobaczcie sami.

Chcecie więcej fotek z Grodziska i okolic? Wejdźcie na profil na Facebooku MasalskiDron.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.