TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

05

06 2022

LKS Chlebnia najlepsza w swojej lidze i z awansem!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

LKS Chlebnia najlepsza w swojej lidze i z awansem! - Grodzisk News


Pierwszy zespół LKS-u Chlebnia wygrał sobotni mecz z GLKS-em Nadarzyn i tym samym przypieczętował awans z ligi okręgowej w grupie Warszawa II.


Chlebnianie na dwie kolejki do końca rozgrywek prowadzą w ligowej tabeli, mają cztery punkty przewagi na drugim Okęciem Warszawa i aż dwanaście oczek nad trzecią lokatą, czyli tą, która nie daje awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Nie doliczono jednak jeszcze trzech punktów za zwycięstwo z GLKS-em. Dlaczego – o tym poniżej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Mówimy, iż LKS Chlebnia wygrała sobotni mecz z GLKS-em, ale pojedynek został przerwany po zaledwie 15 minutach przez sędziego ze względu na... niewystarczającą liczbę nadarzyńskich piłkarzy na placu gry. GLKS przyjechał na ten mecz w tylko ośmioosobowym składzie. Gdy w 15. minucie było już 2:0 dla chlebnian, dwóch piłkarzy gości zgłosiło kontuzje i zeszło z boiska.

W tej sytuacji – zgodnie z przepisami – sędzia przerwał spotkanie z uwagi na niewystarczającą liczbę piłkarzy jednej z drużyn na boisku. Wynik zostanie najprawdopodobniej zweryfikowany na 3:0 walkowerem dla gospodarzy. Jeśli tak się stanie, to na dwie kolejki przed końcem LKS będzie przewodził w tabeli z 7 punktami przewagi i zapewni sobie mistrzostwo!


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.