reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

22

06 2024

Lato na sportowo w Grodzisku


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Lato na sportowo w Grodzisku - Grodzisk News


Trwają zapisy na półkolonie „Lato na sportowo”. Tenis stołowy, basen, rowery wodne, symulator lotu w kosmos, badminton, kino, piłka nożna – to tylko niektóre z wielu aktywności przygotowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim.


Grodziski OSiR zarówno w ferie zimowe jak i wakacje regularnie organizuje dla dzieci półkolonie. Ich program jest zawsze bardzo bogaty – obfituje w rozmaite aktywności i w te właśnie rozpoczęte wakacje nie będzie inaczej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W programie tegorocznych letnich półkolonii dzieci są: tenis stołowy, soft tenis, kino sferyczne i obserwacje Słońca, symulatory lotu w kosmos, basen, ścianka wspinaczkowa, kąpielisko i wodny tor przeszkód, rowery wodne, koszykówka, piłka nożna, siatkówka plażowa, badminton, kino, zajęcia kreatywne, gry i zabawy.

Organizator oferuje opiekę wykwalifikowanej kadry, pełne wyżywienie (drugie śniadanie, obiad i podwieczorek). Wszystkie atrakcje są wliczone w cenę.

Zajęcia są przeznaczone dla dzieci i młodzież w wieku 6–13 lat i będą się odbywać od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

Zaplanowano cztery turnusy:
I TURNUS: 8-12.07.2024
II TURNUS: 15-19.07.2024
III TURNUS: 5-9.08.2024
IV TURNUS: 19-23.08.2024

Koszt turnusu to 1050 zł/osobę. W przypadku zakupu większej ilości turnusów przysługuje rabat w wysokości 10 proc., natomiast w przypadku uczestnictwa rodzeństwa w tym samym turnusie – rabat 5 proc.

Zgłoszenia są przyjmowane w recepcji hali widowiskowo-sportowej przy ul. Sportowej w Grodzisku, a także pod numerem telefonu 453 011 900 oraz drogą mailową pod adresem impresariat@grodzisksport.pl . Liczba miejsc jest ograniczona.

Karta zgłoszeniowa jest dostępna tutaj.

Lato na sportowo w Grodzisku - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ




💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.