reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

KULTURA

Chopin Symphony Jazz Project w Centrum Kultury - Grodzisk News

27

12 2020

Chopin Symphony Jazz Project w Centrum Kultury

Grodziskie Centrum Kultury zaprasza dziś (27 grudnia) na transmisję online z koncertu, w którym usłyszymy jazzowe aranżacje muzyki Fryderyka Chopina. Wystąpią czołowi polscy jazzmani.

Rock Union z nowym albumem - Grodzisk News

22

12 2020

Rock Union z nowym albumem

Grodziska kapela Rock Union zakończyła prace nad nowym albumem „Ja to nie ty”. W ubiegłym roku zespół obchodził 40-lecie istnienia.

Książki z biblioteki z dostawą do domu - Grodzisk News

18

12 2020

Książki z biblioteki z dostawą do domu

Grodziska biblioteka wprowadziła bezpłatną usługę dostarczania książek do domów. Propozycja adresowana jest do osób niepełnosprawnych i starszych.

Mieszkańcy Milanówka odznaczeni przez Prezydenta RP - Grodzisk News

17

12 2020

Mieszkańcy Milanówka odznaczeni przez Prezydenta RP

Milanowianie Danuta i Zbigniew Kijewscy otrzymali medale Polonia Rediviva nadawane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej jako dowód wdzięczności, a także wyraz szacunku dla osób, które położyły szczególne zasługi w służbie Państwu Polskiemu i społeczeństwu.

Milanowska biblioteka znowu działa - Grodzisk News

01

12 2020

Milanowska biblioteka znowu działa

Dobre wiadomości dla czytelników. Podobnie jak w Grodzisku, także w Milanówku na powrót otwarto bibliotekę publiczność. Placówka funkcjonować będzie oczywiście w reżimie sanitarnym.

Romeo i Julia zagoszczą w Grodzisku - Grodzisk News

19

10 2020

Romeo i Julia zagoszczą w Grodzisku

Romeo i Julia to jedno z najbardziej rozpoznawalnych dzieł Williama Shakespeare?a, a zarazem poddawane adaptacjom i inscenizacjom. Grodziszczanie będą mogli obejrzeć te sztukę w ujęciu słynnego Teatru Bolszoj. Retransmisja w kinie CK 25 października.

Niezwykłe powiązanie Chopina z Milanówkiem - Grodzisk News

18

10 2020

Niezwykłe powiązanie Chopina z Milanówkiem

W sobotę przypadła 171. rocznica śmierci Fryderyka Chopina. To dobra okazja, aby przypomnieć, iż z postacią wybitnego kompozytora wiąże się bardzo ważny epizodem z z Milanówkiem w roli głównej.

Repertuar grodziskich kin na najbliższe dni - Grodzisk News

17

10 2020

Repertuar grodziskich kin na najbliższe dni

Wreszcie do grodziskiego kina trafił najnowszy film Christophera Nolana ?Tenet?, który ogólnopolską premierę miał 26 sierpnia. Ponadto w kinach w Centrum Kultury i willi Radogoszcz obejrzymy jeszcze siedem innych filmów. W poniedziałek kino w CK jest nieczynne.

Komedia teatralna z Cyrwusem i Obłozą w Grodzisku - Grodzisk News

16

10 2020

Komedia teatralna z Cyrwusem i Obłozą w Grodzisku

W kwietniu koronawirus nie pozwolił, ale pod koniec scena grodziskiego centrum kultury gościć będzie komedię teatralną z Pioterm Cyrwusem i Waldemarem Obłozą w rolach głównych. Organizatorzy zapowiadają, iż widzów czekać będą wspaniały angielski humor i dystans z odrobiną romantyzmu.

Wirtualne muzeum w Milanówku coraz bliżej. Znamy szczegóły - Grodzisk News

13

10 2020

Wirtualne muzeum w Milanówku coraz bliżej. Znamy szczegóły

Na początku października informowaliśmy, że Milanówek szykuje się do uruchomienia pierwszej ogólnodostępnej cyfrowej biblioteki prac Jana Szczepkowskiego, wybitnego rzeźbiarza, który pod koniec życia osiadł w mieście ogrodzie. Dziś znamy szczegóły.

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.