TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

07

02 2021

Ktoś zostawił auto na torach. Uderzył w nie pociąg


Grodzisk News


foto: Facebook/OSP BłonieKtoś zostawił auto na torach. Uderzył w nie pociąg - Grodzisk News


W nocy z soboty na niedzielę w Bieniewicach pociąg towarowy uderzył w stojący na torach samochód osobowy. W aucie nikogo nie było.


Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Dzisiejszej nocy w miejscowości Bieniewice pociąg towarowy uderzył samochód. Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej oraz policja – poinformował Henryk.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Sytuacja była dość dziwna, ponieważ auto (Fiat Cinquecento) zostało pozostawione na torowisku, w sporej odległości od przejazdu kolejowego w Bieniewicach (na granicy powiatów grodziskiego i warszawskiego zachodniego). – Zgłoszenie spłynęło tuż przed północą. Pociąg towarowy jadący z Sochaczewa do Warszawy uderzył w samochód osobowy stojący na torowisku, około 300 metrów od przejazdu kolejowego. Brak poszkodowanych, nikogo w tym stojącym aucie, ani w jego pobliżu nie było – mówi nam st. kpt. Kazimierz Jaworski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Powiecie Warszawskim Zachodnim.

Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej z Błonia i Bieniewic, a także policja i straż ochrony kolei. Działania zostały zakończone przed godz. 1.00.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Ktoś się z kimś założył czy co?

Hansik
07-02-2021 11:20


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.