reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

12 2023

Kto obsłuży Grodziski Rower Miejski przez kolejne lata?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKto obsłuży Grodziski Rower Miejski przez kolejne lata? - Grodzisk News


Wraz z końcem roku kończy się także trzyletnia umowa Grodziska z firmą Nextbike na obsługę system Grodziskiego Roweru Miejskiego. Urząd ochłodził więc przetarg w celu wyłonienia firmy, która zajmie się tym przez kolejne trzy lata.


Specyfikacja zamówienia obejmuje zarządzanie i bieżące utrzymanie systemu GRM, a także konserwację i naprawę urządzeń oraz zgłaszanie gminie wszelkich usterek oprogramowania. Tych, które winny zostać usunięte w ramach rękojmi lub gwarancji oraz nadzorem nad ich usunięciem, w okresie od dnia podpisania umowy do jej zakończenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kontrakt miałby obowiązywać od początku 2024 do końca 2026 roku. Koszt obsługi GRM-u w kończącej się powoli "trzylatce" opiewał na ponad 740 tysięcy złotych. Jak tym razem będzie jego wartość – przekonamy się po otwarciu ofert.

Tymczasem firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać oferty przez najbliższy tydzień, do 8 grudnia włącznie. O wyborze wykonawcy decydować będą dwa kryteria: cena stanowi 60 procent, 40 procent oceny natomast odnosić się będzie do godzin pracy biura obsługi klienta.

Związanie z ofertą powinno nastąpić do 6 stycznia przyszłego roku.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.