reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

12 2023

Kto obsłuży Grodziski Rower Miejski przez kolejne lata?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNewsKto obsłuży Grodziski Rower Miejski przez kolejne lata? - Grodzisk News


Wraz z końcem roku kończy się także trzyletnia umowa Grodziska z firmą Nextbike na obsługę system Grodziskiego Roweru Miejskiego. Urząd ochłodził więc przetarg w celu wyłonienia firmy, która zajmie się tym przez kolejne trzy lata.


Specyfikacja zamówienia obejmuje zarządzanie i bieżące utrzymanie systemu GRM, a także konserwację i naprawę urządzeń oraz zgłaszanie gminie wszelkich usterek oprogramowania. Tych, które winny zostać usunięte w ramach rękojmi lub gwarancji oraz nadzorem nad ich usunięciem, w okresie od dnia podpisania umowy do jej zakończenia.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kontrakt miałby obowiązywać od początku 2024 do końca 2026 roku. Koszt obsługi GRM-u w kończącej się powoli "trzylatce" opiewał na ponad 740 tysięcy złotych. Jak tym razem będzie jego wartość – przekonamy się po otwarciu ofert.

Tymczasem firmy zainteresowane udziałem w przetargu mogą składać oferty przez najbliższy tydzień, do 8 grudnia włącznie. O wyborze wykonawcy decydować będą dwa kryteria: cena stanowi 60 procent, 40 procent oceny natomast odnosić się będzie do godzin pracy biura obsługi klienta.

Związanie z ofertą powinno nastąpić do 6 stycznia przyszłego roku.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.